Tajuplný oceán - seznámení s příběhem

1. června 2015 v 21:24 | Veselá pesimistka |  Tajuplný oceán

V nejbližšší době, se objeví na mém blogu nový příběh na pokračování. A o čem bude? Něco už vám je patrné z obrázku, ale nebojte nebude to pohádka o mořských pannách.
Na své si přijdou hlavně příznivci fantasy, ale nemůže zde chybět ani láska a nově zde bude tak trochu i kriminalistika.

Ve zktratce:
V příběhu hrají hlavní role dvě sestry Elena a Ela. Obě jsou naprosto rozdílné co se týče povahy, ale obě jsou mořské panny. Každý večer, po západu slunce, mají možnost se vydat na pevninu mezi lidi, ale mají tuto šanci jen do východu slunce - poté se opět promění zpět. Starší Elene si chce užívat života jak na pevnině tak i v moři - svádí muže, ráda flirtuje ale je také velmi rozmazlená, sobecká a bezohledná. Její sestra Ela je naopak tichá, naivná mořská panna, která věří v pravou lásku. Další co je v tomto příběhu klíčové, je to, že ve městě jsou vražděni mladí muží a to se stejnými známkami usmrcení. Policie však dlouhou dobu nemůže najít viníka. Kdo za tím vším tedy stojí a jaké budou osudy obou sester?
Už brzy v 1. díle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama