Lampión a přání - seznámení s příběhem

26. dubna 2015 v 20:08 | veselá pesimistka |  Lampión a přání

Rozhodla jsem se začít psát příběh, který však nebude krátký jako povídky, které jsem zatím zveřejnila. Rozhodla jsem se vás zatím trochu s přicházejícím příběhem seznámit.

Samozřejmě zde bude motiv lásky, ale nebude to taková ta laciná slaďárna. Nebo alespoň se o to pokusím :). Chtěla bych, aby hlavní motivem v příběhu byly hlavně pocity a smýšlení hlavní postavy, ale zase z toho nechci dělat nějaký psychiologický román, který je zaprvé velmi těžký ale také složitý na čtení, takže nebojte Smějící se. Chci aby příběh byl spíše ze života a trochu více zaměřený na prožívání různých životních situací.

Ochutnávka děje:
Bude to příběh o životě 19 leté dívky jménem Viktorie, která se se svou matkou, otcem a svým bratrem přestěhovala do jiného města. Nové prostředí, škola a lidé je pro ni velký zásah jak po stránce citové tak i v osobním životě. Seznamování s okolím pro ni není vůbec žádná hračka a navíc netuší, že se v jejím životě vyskytnou lidé, kteří ho změní od základů. Čeká jí mnoho složitých situací a těžkých rozhodnutí a jak se s nimi vypořádá? To zjistíte, pokud budete pravidelně každou sobotu číst nový díl.

Jak jsem napsala v předmluvě, nový díl vyjde vždy v sobotu s tím, že pokud bych měla více času, zveřejním i dva najednou. Prvního dílu se však dočkáte již tento týden, ale poté budou díly vycházet pravidelně každou sobotu.
Doufám, že vás alespoň trochu můj nápad zaujmul a samozřejmě budu ráda za všechny komentáře s různými radami a připomínkami nebo i s chávlou samozřejmě.

Veselá pesimistka Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama